menu
Hledat adresu nebo transakci:

Aktuální transakce

Loading ...

Další info o Bitcoinech:

Bitcoinman.cz
Velice hezky zpracovaný web o Bitcoinu, nováčkům doporučuji projít.

Bitcoincz.cz
Další český web který píše o Bitcoinu.

Bitcoiny zdarma

Jak získat Bitcoiny zdarma? Je to jednoduché, stačí plnit jednoduché úkoly. Další možností je také jednou za hodinu roztočit ruletu, kde je výhra jistá. Nicméně prvním krokem, bez kterého se neobejdete, je založit si peněženku na Bitcoiny. Soupis dostupných peněženek naleznete na stránce Bitcoinové peněženky.

Na následujících odkazech můžete získat první Bitcoiny zdarma. Můžete si tak vyzkoušet, jak Bitcoin funguje. U většiny stránek vyžadují email kvůli registraci. Je to z prostého důvodu, čímž je vaše ochrana, aby vám nemohl Bitcoiny nikdo odcizit. Je dobré zřídit si emailovou adresu čistě pro tyto účely. 

Freebitco.in

Každou hodinu si na webu můžete vytočit až 0.17 BTC! Zaručená výhra 0.00000170 BTC, platba je odeslána každé pondělí, pokud je váš účet větší než 0.00005460 BTC.

Freedoge.co.in

To stejné jako Freebitcoin.in ale tady dostáváte Dogecoiny. Každou hodinu si na webu můžete vytočit až 10 Doge! Zaručená výhra 570 Doge, platba je odeslána každé pondělí, pokud je váš účet větší než 5700 Doge.

777bitcoin

Funguje na podobném principu jako Freebitco.in.

bitvisitor.com

Zde vložíte vaši Bitcoinovou adresu, prohlédnete si pár stránek inzerentů a jakmile přesáhnete 100 uBTC, bude vám následně zaslána odměna v Bitcoinech. Jedna stránka inzerenta za 5min činí odměnu například 88 uBTC. Vždy je nutné opsat kód a postoupit na další stránku, aby byla ta předchozí započítána.

Moonbit.co.in

Satoshi naskakují neustále, nemusíte mít dokonce ani otevřenou stránku v prohlížeči. Nejrychleji naskakují v prvních 5 minutách, pak se rychlost snižuje. Výběr je možný již po pěti minutách, což odpovídá cca 60-70 satoshi.

Mezzabank.com

Na těchto stránkách můžete vybírat každou hodinu až 50 000 satoshi.

Bitcoin2048.com

Jistě znáte hru 2048, kde je úkolem poskládat z 2, 4 atd. číslo 2048. Z této hry je také možné získat satoshi. Satoshi získáte po skončení hry, kdy počet záleží na nejvyšším čísle, které jste vytvořili. Např. za číslo 4096 je odměna 65 535 satoshi. Výhra je vyplácena každý víkend.


Bitcoin burza Coingi

Kurz bitcoinu